Ten samochód zachwyca na każdym kroku – a raczej z każdym pokonanym zakrętem. Najlepsze auto klasy średniej, najlepsza dynamika jazdy, najlepszy model dla przedsiębiorców. Te określenia mówią same za siebie: Giulia robi furorę na wszystkich miłośnikach czterech kółek. Skąd Alfa Romeo bierze tak świetne pomysły na samochody?

Giulia: czołowa laureatka

Rok 2019 należał do Alfy Romeo. Włoska marka może pochwalić się znaczącymi wyróżnieniami w wielu kategoriach, które świadczą o świetnym wyczuciu potrzeb współczesnego kierowcy. Giulia cieszy się popularnością zarówno zwykłych kierowców, jak i przedsiębiorców. W plebiscycie Fleet Adwards Polska model zgarnął wyróżnienie dla najlepszego auta premium dedykowanego tej drugiej grupie. Szczególnie warta uwagi po tym względem jest wersja wyposażenia Veloce, która obfituje we wszystko, co potrzebne do prowadzenia biznesu z wnętrza auta. Nowoczesne rozwiązania, wysoka klasa wykończenia oraz reprezentatywny charakter to największe atuty, którymi może pochwalić się Giulia Veloce.

Klasa, dynamika, prestiż – Giulia Veloce

O innowacyjnym podejściu do ostatecznego kształtu modelu od Alfy Romeo świadczy wyróżnienie w kategorii designu „Klasa średnia” w konkursie magazynu Auto Bild. Oryginalny włoski styl został doceniony przez jury, a także samych kierowców. Marka od lat buduje swoją legendę na stale udoskonalanym łączeniu dynamiki, designu oraz oryginalnych kształtów. Nie dziwi zatem, że Giulia została doceniona także w tak wymagającej kategorii.

Chcąc dopełnić pean na cześć tego wyjątkowego modelu wystarczy dodać, że Giulia cieszy się wyróżnieniem w kategorii „Dynamika jazdy”, przyznawanym przez Driver Powet Adwards. Model zawdzięcza to przede wszystkim nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. Wystarczy wspomnieć rozłożenie masy 50/50, dwa zaawansowane poziomy automatycznego prowadzenia oraz wzmocnione zawieszenie, aby mieć pewność, że flagowe auto włoskiej marki w pełni zasłużyło na to wyróżnienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj