Alfa Romeo chętnie nawiązuje do sportowego stylu. W ten sposób z łatwością nadaje swoim maszynom unikatowych cech. Giulietta, jeden z czołowych modeli marki, ma w tej kwestii sporo do powiedzenia. W bezkompromisowy sposób manifestuje swoje przywiązanie do dynamiki, nie tracąc przy tym na elegancji.

Odważny wygląd i jeszcze więcej!

Za co kochamy Alfę Romeo? Za niedościgniony styl. Marka przez lata wypracowała wizerunek, z którym trudno polemizować. Jest lekki, skupiony na detalu, jednym słowem – zachwycający. Dzięki temu koncern ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy za nic nie zamieniliby Alfy Romeo na inny samochód. Bo jak nie zakochać się w tak subtelnej linii nadwozia, charakterystycznym logo czy owalnych światłach. Oczywiście znajdą się tacy, których tak wysublimowany wygląd nie przekonuje. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że Alfa Romeo dba o oryginalność. Giulietta w wersji Sport podkreśla to podejście jeszcze silniej.

Elegancka bez względu na perspektywę

Sportowa wersja Giulietty to nie byle samochód – to maszyna, w której gra drapieżna nuta. Okiełznać mogą ją jedynie ci, którzy od auta osobowego tej klasy wymagają z jednej strony eleganckiego wyglądu, a z drugiej, sprawnie funkcjonującej, niezawodnej maszyny. Skupmy się zatem, tak jak twórcy, na detalu. Ten robi wrażenie bez względu na perspektywę, z jakiej spojrzymy na Giuliettę Sport.

W standardzie kierowca otrzymuje m.in. przyciemniane szyby, większe wyloty rur wydechowych, 17-calowe obręcze ze stopów lekkich oraz sportowe zderzaki z dodatkiem czerwieni. Są to elementy będące swoistym obramowaniem dla sportowej duszy Alfy Romeo. Sylwetkę wyróżnia ekskluzywność wykończenia oraz zamiłowanie do detalu – można powiedzieć, że właśnie te dwie cechy świadczą o tożsamości marki i osiągniętym przez nią sukcesie. Giulietta Sport to ukłon w stronę estetów, którzy na co dzień chcieliby poruszać się po mieście w sposób, którzy nie dość, że pozwala się wyróżnić, to dodatkowo zapewnia przyjemność i pewność jazdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj