Samochody osobowe dzielą się na kilka grup, biorąc pod uwagę ich konstrukcję i karoserię. Jednym z takich typów są samochody klasy VAN. Kojarzą się one z dużymi samochodami, które są w stanie przewozić kilkanaście osób jednocześnie. Jednak VAN-y mogą być luksusowymi samochodami, o reprezentatywnym charakterze.

Czym jest VAN?

VAN jest typem nadwozia samochodu wielozadaniowego. Ma jednobryłowy charakter, może spełniać kilka różnych funkcji, determinujących jego ostateczny wygląd i charakter. Mamy więc samochody o różnej konfiguracji siedzeń, które zazwyczaj mają od 1 do 4 rzędów, gdzie w każdym z nich są po 2-4 siedzenia. Łącznie więc mogą pomieścić nawet do 16 osób.

Jednakże VAN-y mogą mieć trzy różne typy zabudowań: osobową, przeznaczoną do przewozu ludzi lub osobowo-towarową, zabudowę typu furgon do przewozu ładunków oraz zabudowę skrzyniową. Jedynie VAN-y osobowe mogą mieć luksusowy charakter i zasłużyć jak najbardziej na to, aby nazywać je limuzynami.

Limuzynowe VANy

VAN-y w wersji luksusowej produkuje między innymi marka Mercedes-Benz. Wynajmuje je swoim klientom indywidualnym i biznesowym firma dyniewicz.pl. Ma ona w swojej ofercie Mercedesa-Benz klasy V, czyli limuzynę z rodziny pojazdów typu VAN. Ma on wiele udogodnień, wśród których warto wspomnieć chociażby o wygodnych fotelach, dzięki którym nawet przy długich transportach pasażerowie mają zapewniony wysoki komfort przejazdu. Taki pojazd spełni oczekiwania pasażerów biznesowych, na przykład kiedy zaistnieje potrzeba przewiezienia większej ich liczby na konferencję czy spotkanie biznesowe. Jednocześnie samochód typu VAN w wersji limuzynowej może posłużyć do celów typowo rekreacyjnych. Można go wynająć i pojechać całą rodziną na wakacje.

Podobne założenia spełnia Mercedes klasy V VIP w wersji Business. To wygodne i eleganckie auto, które można wynająć do przejazdów po mieście, zwiedzania, krótkich wizyt biznesowych, jak dłuższych tras. Ma wygodne fotele, przestronne wnętrze oraz wiele udogodnień, które wyraźnie podnoszą komfort podróży. Dodatkowo na wygodę korzystania z takiego VANa wpływają elektryczne, przesuwne drzwi boczne, skórzana tapicerka czy system audio i dwustrefowa klimatyzacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj