Nowy salon AMG Brand Center to prawdziwa chluba Pomorza i całej Polski – jest to jeden z pięciu tego typu salonów samochodowych Mercedesa na całym świecie. Pokazuje to wyraźnie, jaką miłością Polacy darzą tę markę. Nowy salon został otwarty dla klientów 27 września 2019 roku i od tamtej pory cieszy się dużym zainteresowaniem. Salon Mercedes-Benz Witman to luksus i piękne auta. Każdy miłośnik tej marki powinien go odwiedzić!

Gdański salon jednym z pięciu

Salon AMG Brand Center to inwestycja, która jest prawdziwą chlubą Gdańska i wspaniałą okazją do jeszcze bliższego poznania marki Mercedes przez Polaków. O wyjątkowości tej inwestycji świadczy fakt, że gdański salon Witman jest jednym z pięciu salonów marki Mercedes-Benz na świecie i jedynym, położonym w Europie! Pozostałe mieszczą się w Tokio, Szanghaju, Pekinie oraz Sydney. Gdańsk znajduje się zatem w ścisłej elicie.

Salon zaprojektowany jest nowocześnie i rozciąga się na dwie kondygnacje. Znajdują się w nim modele samochodów pokazowych, które obrazują najnowsze rozwiązania technologiczne, nad którymi pracuje marka. Wartym odnotowania jest fakt, że w salonie znajduje się tak zwane AMG Eye, czyli okno wystawowe, w którym to właśnie prezentowane są światu najnowsze modele samochodów marki Mercedes. Zaprojektowanie i wykonanie tego okna kosztowało około 200 tyś. złotych.

Źródło: Mercedes-Benz Witman

Co znajduje się w salonie?

Oprócz wystawy najnowszych osiągnięć technologicznych marki, w salonie AMG Brand Center znajduje się salon samochodów nowych, a także salon samochodów używanych. Dodatkowo, w salonie mieści się także serwis samochodowy. Marka Mercedes od lat cieszy się rosnącym zaufaniem ze strony klientów, między innymi ze względu na fakt, że obsługa klienta w takich salonach, jak Mercedes-Benz Witman jest na najwyższym poziomie – o czym świadczą chociażby nagrody wygrywane w plebiscycie Kantar Garage Quality Check, w którym to w roku 2019 salon wygrał Klucz Jakości. Jak widać, nowoczesne rozwiązania, podejście do Klienta i wiedza oraz doświadczenie, przynoszą znakomite rezultaty dla klientów salonu oraz samej marki.

Mercedesy, czyli samochody, którym możesz zaufać

Marka Mercedes od wielu już lat buduje swoją silną pozycję na rynku, zwłaszcza na rynku polskim, gdzie popularność tych samochodów wciąż rośnie. Samochody Mercedes to auta niezawodne, gotowe na dalekie trasy i codzienną komunikację w mieście. Marka od początków swojego istnienia pracuje nad innowacjami, by jazda zawsze przebiegała bezpiecznie i przyjemnie. Mercedesy to samochody luksusowe i solidne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj