SUV od Alfy Romeo wciąż robi nie lada wrażenie na kierowcach przyzwyczajonych do tego, że włoska marka stawia raczej na zmysłowe linie niż konkretne bryły. To odważne posunięcie spotkało się dużą aprobatą koneserów komfortowej i bezpiecznej jazdy. Zwłaszcza tych wymagających od miejskiego auta czegoś więcej.

Maszyna, które przyciąga

Stelvio jest pierwszym włoskim samochodem, który łączy w sobie masywne kształty i delikatne linie. Podczas projektowania flagowych modeli Alfa Romeo akcent kładzie przede wszystkim na styl. Dopieszczony w każdym najmniejszym elemencie stanowi podstawę do stworzenia sportowego auta z pazurem. SUV zachwyca niezmiennie od 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy wyjechał na europejskie drogi. Niemal natychmiast zyskał renomę i uznanie tych, którzy dotychczas na próżno poszukiwali eleganckiego crossovera mającego spełnić ich oczekiwania.

Wersja dla wymagających

Stelvio dostępny jest w kilku wersjach wyposażenia. Jedna z nich, w sposób najpełniej odpowiadający wymaganiom kierowcy miłującego w detalach oraz lubiącego nowinki techniczne. Mowa o wyposażeniu Executive, które nadaje maszynie sportowy, bezkompromisowy charakter.

Pierwszym, co wyraźnie rzuca się w oczy, są 19-calowe drapieżne felgi z lekkich stopów, przednie b-xenonowe światła i elegancka linia nadwozia, która odejmuje dodatkowe kilogramy typowe dla masywnej sylwetki klasycznego SUV-a. We wnętrzu panuje ład, który zachęca do jazdy. Nie zapomniano o tym, że crossover powinien być przede wszystkim wygodny i przestronny. Tak też jest w tym przypadku. Stelvio dysponuje mnóstwem miejsca dla kierowcy, pasażerów, a także przewożonego bagażu. Nie oznacza to jednak, że auto straciło werwę – wręcz przeciwnie! System Alfa DNA znalazł zastosowanie także w Stelvio. Sprawia on, że jazda w każdych warunkach może być przyjemna. W zależności od okoliczności: w drodze do pracy wybierasz tryb ekonomiczny, a podczas samotnej przejażdżki poza miastem – pełną dynamikę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj